До уваги мешканців громади!

Дата: 01.07.2021 11:15

На ваш огляд пропонуються проекти рішень «Про погодження інвестиційних Програм з водопостачання та водовідведення на 2021-2022 роки і проектів тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Козова комунсервіс» та «Про погодження проектів тарифів на послуги з вивезення та складування твердих побутових відходів КП «Благоустрій».

Пропозиції, доповнення та зауваження від мешканців громади приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення у засобах масової інформації за адресою: вул.Тернопільська, 9 (КП «Козова комунсервіс», 2-12-09) та вул. Грушевського, 32 (КП «Благоустрій», 2-16-61).

Тексти проєктів за посиланням нижче