Правовий захід у геріатричному центрі села Денисів

Дата: 30.06.2021 12:17

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Денисівському геріатричному центрі відбувся правопросвітницький захід за участі провідних працівників Безоплатної правової допомоги на тему «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки» для працівників центру, а також для людей похилого віку.

Фахівці пояснили, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян можлива лише один раз за кожним видом використання. Це означає, що кожен громадянин має право отримати у приватну власність до шести земельних ділянок різного цільового призначення.

Під час заходу було роз’яснено, хто має право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності, розмір земель, етапи безоплатного отримання земельної ділянки та інше.

Також повідомлено адресу за якою жителі зможуть звертатись за правовими консультаціями та юридичною допомогою.