Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 30 червня 2021 року                                                                                     № 121

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 01 липня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступне питання:

Про утворення місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби у субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближення до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

1. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК