У Козівській громаді відзначили 25-ту річницю Дня Конституції України

Дата: 28.06.2021 11:08

Урочистий концерт з нагоди 25-тої річниці Дня Конституції України та Дня Молоді відбувся учора, 27 червня, в Центрі культури та дозвілля.

Козівський селищний голова Сергій Добалюк привітав гостей свята, наголосив, що обов’язок кожного свідомого українця – поважати Конституцію України та дотримуватись її законів. «Адже саме від такої позиції залежить подальший шлях Козівської громади, і нашої держави, формування національної свідомості та патріотизму, демократії, свободи слова», - відзначив селищний голова.

На святі були присутні заступник селищного голови Роман Солтис, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, діти, молодь та доросле покоління громади.

Урочистості відбулися за участі народних аматорських колективів Центру культури та дозвілля Козівської селищної ради. Головним мотивом творчості художніх колективів звучав патріотизм, любов до Батьківщини, утвердження гарантованих Конституцією цінностей та свобод.