Футбол об’єднує громаду: «Кубок мера» в Козові

  • 2025

              Сьогодні на центральному стадіоні відбулися змагання з міні-футболу, присвячені 25-тій річниці Дня Конституції України. Команди у запеклому протистоянні змагалися за Кубок мера. Організаторами змагань виступили Козівська селищна рада та відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради. 

        Серед учасників - команда селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, гравці «Онуру», сектору поліцейської діяльності (смт.Козова), державної пожежної рятувальної частини №18 (смт.Козова), СК «Ветеран 2010», команда Спілки бійців та волонтерів АТО та команда газового господарства (смт.Козова).

         Відкрив змагання Козівський селищний голова Сергій Добалюк, який звернувся до учасників змагань з вітальним словом. «Бажаю усім успіхів та перемоги. Спорт - запорука здоров’я. Я переконаний, ми маємо всіма способами популяризувати це, та залучали громаду до участі», - зазначив селищний голова. 

         У двох групах відбулися матчі, які і визначили переможців. Лідерами змагань стали гравці державної пожежної рятувальної частини №18 (смт.Козова). На другому місці – сектор поліцейської діяльності (смт.Козова). Замикають трійку лідерів гравці СК «Ветеран 2010». Четверте і п’яте місце відповідно отримали гравці відділу освіти, культури, молоді та спорту та Козівськоі селищної ради.

       Кубки переможцям, м’ячі у подарунок та грамоти учасникам під бурхливі оплески глядачів вручив селищний голова Сергій Добалюк.

       У номінації «кращий воротар» лідером став Мирослав Лаврів (сектор поліцейської діяльності), кращий захисник – Роман Колодніцький (відділ освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради). У номінації на кращого нападника перемогу отримав Андрій Палинський (державна пожежна рятувальна частина №18). Кращим гравцем турніру став Володимир Барилко (СК «Ветеран 2010»).