З Днем Конституції України!

Дата: 27.06.2021 08:37

Шановна Козівська громадо!

Шановні українці!

Напередодні свята  щиро вітаю вас із 25-тою річницею Дня Конституції України!

25 - прекрасний вік для молодої людини - час розвитку, необмежених можливостей і перспектив. Тому я переконаний, що процес становлення Основного Закону України тільки набирає обертів. Попереду – тільки найкраще, реалізація демократичних засад, які гарантує Конституція – абсолютної цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Обов’язок кожного українця -  поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тому від кожного з нас залежить подальший шлях нашої громади, і нашої держави, формування національної свідомості та патріотизму, демократії, свободи слова.

Вірю, що з кожним новим поколінням Україна буде міцнішою, процвітаючою державою, рівноправною частиною світової спільноти

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, а принципи демократії, рівності, верховенства права, повністю втілюються в наше повсякденне життя.

Слава Україні!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                        Сергій Добалюк