З мешканцями громади поспілкувався народний депутат Іван Чайківський

Дата: 25.06.2021 15:00

Прийом громадян у Козівській селищній раді провів народний депутат Іван Чайківський. Разом з ним спілкувалися з мешканцями громади депутати Тернопільської обласної ради Володимир Гач та Любомир Крупа, заступниця голови Тернопільської районної ради Уляна Хом’як, Козівський селищний голова Сергій Добалюк.

Проблематика звернень громадян до народного депутата Івана Чайківського – кошти, яких бракує на вирішення тих чи інших проблем – ремонту водопровідної системи, встановлення пам’ятних знаків, ремонту будівель.

«Головне завдання молодої громади – навчитися заробляти гроші. Врегулювати сплату податків, залучати інвесторів, таким чином наповнювати бюджет» - у підсумку зустрічі зазначив Іван Чайківський.