Якість надання соціальних послуг в громаді перевірила спеціальна комісія

Дата: 24.06.2021 14:58

Відбувся виїзд комісії щодо перевірок за дотриманням статутної діяльності комунальних підприємств, установ, закладів, засновниками яких є Козівська селищна рада, в село Криве Козівської громади.

Заступник селищного голови Михайло Простяк, начальник юридичного відділу Василь Чабан, начальник відділу персоналу Галина Болотницька, головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи Ірина Табаркевич перевірили якість надання соціальних послуг соціальними робітниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

Відвідали одиноких, людей похилого віку. Вивчено матеріально-побутові умови проживання, рівень та якісні показники послуг, які отримують мешканці з боку соціальних працівників.