Розпорядження про скликання сьомої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.06.2021 15:26

від 18 червня  2021 року                                                                                 № 118

Про скликання сьомої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання:

1. Скликати  сьому сесію Козівської селищної ради восьмого скликання   30 червня 2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради за адресою: вул.Грушевського,38  смт Козова.

2. На розгляд сьомої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

2.1. Про програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова-тепло» Козівської  селищної ради Тернопільської області.

2.2. Про Програму розвитку фізичної культури та спорту Козівської селищної ради на 2021-2025 роки.

2.3. Про програму соціально-правового захисту дітей на 2021-2025 роки.

2.4. Про Молодіжну раду.

2.5. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради  на 2021 рік (19560000000).

2.6. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Козівської територіальної громади.

2.7. Про зміну  типу та назви Золотослобідського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції).

2.8.Про зміну  типу та назви Вівсянського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Козівської селищної ради та затвердження Статуту (в новій редакції).

2.9. Про звернення депутатів Козівської селищної ради.

2.10. Земельні питання.

2.11. Інші питання поточної роботи.

3. Головам постійних комісій селищної ради провести засідання комісій.

4. Відділу організаційно-виконавчої роботи селищної ради забезпечити повідомлення депутатів селищної ради, керівників комунальних установ, організацій, підприємств селищної ради, представників засобів масової інформації про час і місце проведення сесії селищної ради.

Козівський селищний голова                                       Сергій ДОБАЛЮК