Вітання з днем батька!

Дата: 20.06.2021 11:00

Шановна громадо!

День батька – світле, затишне, сімейне свято. Чудова можливість сказати «дякую» сильним людям, чоловікам, які на рівні з матерями люблять, хвилюються, піклуються про дитину.

Це час задуматися, наскільки важливими для дитини є роль батька і матері у вихованні, формуванні особистості, моделі сім’ї, довіри до навколишнього світу, відчуття безпеки, захищеності, підтримки сильного дорослого.

Щирі вітання сьогодні цим людям – батькам, наставникам, вихователям, які відіграють батьківську роль у виховані дитини. Міцного здоров’я Вам, натхнення, невичерпної життєвої енергії, сили духу, щоб подавати хороший приклад, формувати міцні особистості наших дітей!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                  Сергій Добалюк