Дорогі медичні працівники Козівської громади!

Дата: 18.06.2021 11:45

Напередодні Вашого професійного свята – Дня медичного працівника, прийміть слова подяки за Вашу віддану працю, високий професіоналізм, людяність та вірність клятві Гіппократа.

Немає нічого ціннішого, аніж здоров’я. Зараз ми в цьому переконані, які ніколи. Ви турбуєтеся про наше здоров'я, лікуєте, підтримуєте, допомагаєте з'явитися на світ новим життям. У боротьбі з невідомим, небезпечним вірусом представники медичної галузі проявили мужність, високий професіоналізм, витривалість, а натомість ми всі отримали цінний досвід і розуміння, що наше здоров’я – у надійних руках.

Від усього серця вітаємо Вас!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, міцного імунітету, успіхів, наснаги, життєвої енергії, оптимізму, достатку та благополуччя!

Гідної оцінки Вашої праці, людської вдячності  та завжди бути переможцями у боротьбі за здоров’я і життя пацієнтів.

З повагою,

Козівський селищний голова                                                                Сергій Добалюк