Робоча зустріч з аграріями Козівської громади
З ініціативи селищного голови Сергія Добалюка відбулася нарада за участі представників аграрних господарств, які працюють на території Козівської громади.
«Функціонування цукрового заводу – один із пріоритетних напрямків розвитку нашої громади. Це величезний ресурс, робочі місця, податки в місцевий бюджет», – зазначив Сергій Добалюк.
Селищний голова закликав аграріїв підтримати цукрову галузь шляхом забезпечення її сировиною.
У розмові взяв участь представник Радехівського цукрового заводу, який конкретніше пояснив, що потрібно, аби Козівський цукровий завод працював цього сезону.
В ході розмови вирішено провести додаткові зустрічі з керівництвом ТзОВ «Радехівський цукор», керівництвом громади та представниками фермерських господарств, обговорити більш вузько інтереси кожної із сторін.