Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 14 червня 2021 року                                                                                     № 115

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 24 червня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про представлення багатодітної матері до нагороди.

2.2. Про затвердження контингенту учнів Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв Козівської селищної ради на 2021-2022 навчальний рік.

2.3.Про затвердження заходів з підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери  Козівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років

2.4. Про присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна.

2.5 Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та

соціального забезпечення населення.

2.6. Про утворення постійно діючої комісії по виявленню, обстеженню та

упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, майна відумерлої спадщини

на території Козівської селищної територіальної громади та затвердження

Положення про комісію.

2.7. Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на ІІ півріччя 2021 року.

2.8. Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради на ІІІ квартал 2021 року.

2.9. Про створення та організацію роботи консультаційних пунктів

з питань цивільного захисту

2.10. Інші питання поточної роботи.

2.11. Різне.

3. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                     Сергій ДОБАЛЮК