Рішення Козівської селищної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Маковисько»

Дата: 11.06.2021 10:57

від 31 травня 2021 року                                                               № 552

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Маковисько, керуючись пунктами «д», «к» ст. ст. 12, 201 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 271.2 Податкового кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії з питань містобудування, архітектури, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи, Козівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель розташованих в межах населеного пункту села Маковисько.
  2. Встановити базову вартість квадратного метра земель села Маковисько в розмірі 65,74 грн / 1м2.
  3. Після введення в дію затвердженої цим рішенням нормативної грошової оцінки земель села Маковисько, технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Маковисько, розроблену державним підприємством «Тернопільський науково – дослідний та проектний інститут землеустрою» та затвердженої рішенням Кальненською сільською радою № 186 від 16.05.2013 року вважати такою, яка втратила чинність.
  4. Відповідно до ст. 271.2 Податкового кодексу України нормативна грошова оцінка вступає в дію з 01.01.2022 року.

Козівський селищний голова                                                   Сергій ДОБАЛЮК