Влітку в Козові працюватиме плавальний басейн

Дата: 09.06.2021 17:31

Селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов з робочим візитом відвідали плавальний басейн на базі Козівської школи №2.

Цьогоріч, на відміну від минулих років, у літній період басейн працюватиме у звичному режимі. Буде можливість скористатися послугами плавального басейну,  тренажерного залу.

У середу, четвер, п’ятницю час роботи басейну продовжено, щоб було зручно відвідувати його в позаробочий час. У вихідні басейн працюватиме увесь день. Є можливість придбати абонемент занять на місяць для зручності відвідувань.

«Ми в громаді маємо хороший ресурс, який дає можливість вести здоровий спосіб життя, підтримувати своє здоров’я, фізичний розвиток. Особливо це стосується дітей та молоді, адже вони - майбутнє громади», - зазначив Сергій Добалюк.