В Козові триває розробка проекту реконструкції центральної площі

Дата: 09.06.2021 15:40

Козівський селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, депутат Тернопільської обласної ради Любомир Крупа зустрілися з учасниками робочої групи, проектантами, які ознайомили керівництво громади з напрацюваннями щодо проекту реконструкції.

В рамках робочої зустрічі обговорили базові пункти проекту. Акцентували на врахуванні інтересів усіх верств населення, аби кожен мешканець зміг використати переваги реконструйованої площі для свого відпочинку, дозвілля, корисного проведення часу.

Остаточний варіант проекту пройде громадські обговорення, аби залучити ідеї, побажання, пропозиції мешканців громади.