Спартакіада працівників газових господарств області відбулася в Козові.

Дата: 09.06.2021 12:25

Представники підприємства «Козова ГАЗ» взяли участь у ІІІ завершальному зональному турі 34-ї Спартакіади серед працівників газових господарств ПрАТ «Тернопільгаз» та 15-ї Спартакіади дітей працівників підприємства.

На центральному стадіоні в Козові зустрілися команди з Козови (керівник Богдан Костенко), Бережан, Зборова, Підгаєць та Теребовлі.

«Бажаю усім успіхів, вдалих стартів та гарних результатів. Популяризація здорового способу життя в колективі – хороша ініціатива», - зазначив секретар Козівської селищної ради Дмитро Барилко. Він привітав спортсменів та гостей свята у Козівській громаді.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися керівник «Тернопільгазу» Олег Караванський, керівники регіональних підприємств, голова об’єднаного профспілкового комітету Тарас Грицюк.

Команди змагалися у таких видах спорту: армспорт, гирьовий спорт, шашки, дартс, настільний теніс, мініфутбо та легка атлетика.