Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантних посад комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради

Дата: 08.06.2021 14:13

Відповідно до Положення про інклюзивно-ресурсний центр від 12 липня 2017 р. № 545 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ № 617 від 22.08.2018, № 983 від 21.10.2020, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про освіту», Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Козівський інклюзивно–ресурсний центр» Козівської селищної ради від 27.04.2021 №375, наказу МОНУ від 03.10.2018 №1051 «Про затвердження примірних положень про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру», інформуємо про результати конкурсу на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради:

• Практичного психолога – 1 штатна одиниця;
  • Вчителя-логопеда – 1 штатна одиниця;
  • Вчителя-дефектолога – 2 штатні одиниці.

Конкурс було оголошено наказом в.о.директора інклюзивно-ресурсного центру №55 від 11.05.2021 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад інклюзивно-ресурсного центру».

Оголошення про конкурс було розміщено на  офіційному сайті Козівської об’єднаної територіальної громади в Тернопільській області.

31.05.2021 року документи на зайняття вакантної посади практичного психолога інклюзивно-ресурсного центру подала Чижевська Галина Іванівна.

Успішно подолавши два етапи конкурсу: кваліфікаційний іспит та співбесіду, Чижевська Галина Іванівна стала переможцем на зайняття вакантної посади практичного психолога  комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради набравши у сумі за два етапи конкурсу 11,85 балів.

Вакантними залишаються  ставки вчителя-логопеда – 1 штатна одиниця; вчителя-дефектолога – 2 штатні одиниці.

В.о.директора

інклюзивно-ресурсного центру:                                   Христина ДЯЧЕНКО