Свято для дітей громади

Дата: 02.06.2021 10:37

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, на центральній площі Козови відбулося веселе свято для найменших мешканців громади, організоване службою у справах дітей Козівської селищної ради спільно з Козівським будинком дитячої та юнацької творчості.

Культорганізатор будинку творчості Світлана Пекар організувала цікаві ігри, забави, в яких дітлахи змагалися у спритності, швидкості. Учасники свята також взяли участь в цікавому майстер-класі «Кошеня і совеня», який провела керівник гуртка паперопластики Оксана Сонсядло.

Представники поліції організували для дітей цікаве ознайомче заняття «Поліцейський автомобіль». Діти мали змогу побачити зсередини поліцейський автомобіль, техніку та спецзахист, який використовують правоохоронці у своїй роботі.

Відбувся конкуср малюнку на асфальті на тему "Хай сонцю і квітам всміхаються діти".

Усі учасники свята отримали подарунки та солодощі, які спонсорував для діток приватний підприємець, депутат Тернопільської обласної ради Володимир Гач.