З Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 09:09

Шановна громадо!

Сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей, хочеться нагадати, що турбота про щасливе дитинство наших дітей – щоденна, клопітка і надзвичайно важлива праця.

Піклування про підростаюче покоління – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє нашої громади, і всієї України. Саме від нас, дорослих, залежить, яким воно буде.

Виховання дітей в любові, безпеці, турботі та розумінні неодмінно дасть свої результати. Ми виростимо українців, патріотів, які неодмінно стануть гордістю держави.

Любі діти! Нехай ваше дитинство буде яскравим, щасливим, сповненим теплом та приємними емоціями.  Міцного здоров’я Вам, добра, радості, розуміння з боку батьків та світлого, перспективного майбутнього.

З повагою,

Козівський селищний голова                                                        Сергій Добалюк