В Козівській громаді розпочали відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 31.05.2021 13:37

У неділю, 30 травня, у Центрі культури та дозвілля відбувся XV мистецький районний дитячий фестиваль «Мамині зіроньки».

Юні артисти з усієї громади виступали на сцені з художніми номерами. Свою творчу діяльність презентували талановиті діти Козівщини - танцювальні колективи, учасники театру «Дивосвіт», юні вокалісти. Діти отримали вітальні грамоти та солодкі подарунки. Спонсором подарунків на святі виступив приватний підприємець, депутат Тернопільської обласної ради Володимир Гач.

Як зазначила директор Центру Світлана Андрушків, щороку фестиваль присвячений вагомій, резонансній події. Цьогоріч під час фестивалю відбувалась благодійна акція по збору коштів на лікування Арсенка Бориса.

«Всі батьки мріють, щоб їхні діти були здорові та щасливі. Кожен Ваш внесок сьогодні дасть надію на життя Арсену Борису», – відзначив під час вітального слова заступник селищного голови Роман Солтис.

Паралельно з фестивалем тривав ярмарок, де можна було придбати різноманітні товари, сертифікати, отримати послуги, і таким чином долучитися до благодійності.

За інформацією волонтерів, на ярмарку зібрано близько 90000 грн.

У зв’язку з погодними умовами, частину програми святкування Міжнародного дня захисту дітей, а саме ігри, забави, конкурс малюнку на асфальті, перенесено на вівторок, 1 червня. Початок – о 15.00.