Останній дзвінок пролунав у Козівській гімназії імені Володимира Ґерети

Дата: 27.05.2021 17:00

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, заступник селищного голови Роман Солтис привітали випускників та учнів Козівської гімназії ім.В.Ґерети зі святом останнього дзвоника.

З молитовним благословенням до присутніх звернувся отець-парох Собору Верховних Апостолів Петра і Павла о.Євген Бойко.

Свято було урочистим та хвилюючим. Випускників із завершенням навчання вітали батьки, класні керівники, молодші гімназисти.

Керівництво навчального закладу відзначило грамотами та цінними преміями талановитих діток, які протягом року брали участь в різноманітних конкурсах.

Цьогоріч випускниками навчального закладу стали 45 юнаків та дівчат. Як зазначив директор Михайло Грубий, наступного року гімназія відзначить свій 30-літній ювілей.