Щирі вітання з нагоди свята останнього дзвоника

Дата: 27.05.2021 12:57

Шановна громадо!

Від сьогодні в навчальних закладах Козівської громади лунає весела пісня Останнього дзвоника! Завершився непростий навчальний рік. Проте ми з оптимізмом дивимось у майбутнє.

Щиро вітаю Всіх з цим святом.

Щирі вітання випускникам! Ви - на порозі дорослого життя. Перед вами відкриті всі шляхи та можливості. Успіхів Вам, здобути освіту в омріяних вузах, здійснити всі задуми та мрії! Нехай знання, отримані в школі, стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти бажаних вершин у вашій майбутній діяльності!

Вітаю педагогічний колектив нашої громади! Висловлюю щиру подяку за працю, за виховання підростаючого покоління гідними, освідченнями мешканцями громади.

Усім гарного літнього відпочинку, набратись сил для нових звершень у навчальному році.

Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках.

З повагою,

Козывський  селищний голова                                                                    Сергій Добалюк