Правопросвітницький захід «Безоплатне отримання земельної ділянки»

Дата: 20.05.2021 17:05

Кожен громадян України має право на безоплатне отримання земельної ділянки із земель державної і комунальної власності .

Передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян можлива лише один раз за кожним видом використання. Це означає, що кожен громадянин має право отримати у приватну власність до шести земельних ділянок різного цільового призначення.

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Будинку дитячої та юнацької творчості 20 травня 2021 року, фахівцем Козівського бюро правової допомоги Пекар Оксаною було проведено захід на тему «Безоплатне отримання земельної ділянки» для трудового колективу.

Під час заходу було роз’яснено , хто має право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності , який розмір земель, етапи безоплатного отримання земельної ділянки та інше.

А також повідомлено адресу за якою жителі зможуть звертатись за правовими консультаціями та юридичною допомогою.