Підтримка громадських ініціатив у Козівській громаді

Дата: 19.05.2021 10:59

На сесійному засіданні 27 квітня 2021 року затверджено Положення про конкурс громадських проектів Козівської територіальної громади, яке дозволить регламентувати співпрацю між органами місцевого самоврядування та громадськістю в рамках реалізації громадських ініціатив.

У Положенні зафіксовано основні поняття реалізації громадського проекту, мету проведення конкурсу, пріоритетні напрямки проектів, бюджетні фактори, правила конкурсу, процес підготовки, подання та способи визначення переможців, а також процес реалізації проектів, які здобули перемогу.

Конкурс громадських проектів є одним із способів розвитку демократичних засад у Козівській громаді. Він сприятиме чіткому діалогу влади та мешканців громади, дозволить виявляти соціально важливі питання, об’єкти, які потребують фінансового втручання. Співпраця між органами місцевого самоврядування та громадськості створить сприятливий мікроклімат для розвитку громади в цілому.

Серед пріоритетних напрямків – заходи із енергоефективності та енергозбереження, розвиток свідомого екологічного світогляду, популяризація здорового способу життя, благоустрій територій, розвиток освітніх, культурих ініціатив, розвиток соціальної сфери.

Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення