Семінар «Цифрова грамотність клієнтів служби зайнятості»

Дата: 19.05.2021 08:59

Цифровізація країни несе позитивні зміни в усіх сферах життя — від освіти та медицини до науки та бізнесу. При цьому є одна фундаментальна річ, без якої успішно цифровізувати країну неможливо. Це цифрова грамотність населення.

Цифрова грамотність — це та навичка у сьогоденні, як вміння грамотно говорити, читати чи писати. Особливо це стало актуальним в умовах пандемії, коли більшість людей у світі змушені перейти на дистанційне навчання або на дистанційну роботу.
Онлайн-технології — вже невід’ємна складова нашого життя.

З метою підвищення мобільності безробітних осіб в он-лайн просторі, 18 травня 2021 року в Козівській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості фахівцем Козівського бюро правової допомоги Оксаною Пекар було проведено семінар з підвищення цифрової грамотності для безробітніх осіб служби зайнятості щодо використання довідково-інформаційної платформи правових консультацій WikiLegalAid для того, щоб кожна людина мала можливість захистити свої права, а також як отримати безкоштовну онлайн  юридичну консультацію.