«Порядок укладення та розірвання договору оренди земельної ділянки»

Дата: 17.05.2021 16:44

Не кожен українець знає як правильно укладати договори оренди земельної ділянки та як їх розірвати, щоб не виникло проблем.

В рамках проекту Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» у Купчинецькій обєднаній територіальній громаді 14 травня 2021 року, фахівцем Козівського бюро правової допомоги Пекар Оксаною було проведено захід на тему «Порядок укладення та розірвання договору оренди земельної ділянки».

Під час заходу з  присутніми  були обговорені питання порядок укладення договору оренди земельної ділянки, форма договору, строк, умови розірвання  договору земельної ділянки та інше.

Після заходу також було надано консультації з правових питань, які цікавили присутніх та роздано друковані інформаційні матеріали, які стосуються земельних питань.