Україна - це Європа!

Дата: 15.05.2021 12:23

Шановна громадо!

Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначають День Європи. Наша країна завжди була частиною європейської спільноти, сьогодні це доведено багатьма історичними фактами.

Про свій вектор руху українці ще активніше заявили під час Революції Гідності.

Впевнено та наполегливо у всіх сферах діяльності ми рухаємося в напрямку створення справжнього європейського простору. Перш за все, ставлячи в пріоритет основні цінності європейського співтовариства - верховенство права, свободу, демократію, рівність, повагу до людської гідності та до прав людини.Створюємо у громаді сприятливу атмосферу для бізнесу, інвестицій, праці, творчості, навчання, відпочинку.

Вітаю всіх мешканців нашої громади з Днем Європи.

Хочу побажати нам усім єдності, миру, добробуту в громаді та в Україні!

З повагою,

Козівський селищний голова                                                                           Сергій Добалюк