Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

Дата: 12.05.2021 10:48

від 12 травня 2021 року                                                                                     № 81

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 13 травня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:
  • Про затвердження Плану заходів щодо складання прогнозу селищного бюджету на 2023-2024 роки.
  • Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Будилівського» в селі Будилів.
  • Про присвоєння адрес об’єктам нерухомості.
  • Про надання дозволу на облаштування пам’ятного знаку в пам'ять про війну в Афганістані для увіковічнення пам’яті полеглих земляків.
  • Про проект змін до Програми розвитку сільських територій Козівської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  1. Керуючому справами (секретарю)  виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК