Шановна громадо!

Дата: 08.05.2021 08:00

У ці дні, 8 та 9 травня, ми відзначаємо День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом.

Скільки часу б не минуло – трагічна сторінка історії Другої світової війни відкрита.

Сьогодні ми низько схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів – солдатів та мирного населення, які стали жертвами військових дій, віддали своє життя заради майбутніх поколінь.

Згадуємо в молитві наших героїв, які у відвазі та хоробрості стали на захист рідної землі, і в часи Другої світової війни, і сьогодні.

Висловлюємо слова вдячності ветеранам, які сьогодні є живими свідками славетної перемоги.

«Ніколи знову» – символічне і надзвичайно глибоке гасло, яке лунає в ці дні. Не маємо морального права допустити подібне.

Ніколи знову!

З повагою

Козівський селищний голова                                                               Сергій Добалюк