Шановна громадо!

Дата: 02.05.2021 08:23

У цей світлий Великодній ранок прийміть щирі вітання з нагоди Воскресіння Христового!

Усі ми завжди з нетерпінням чекаємо це свято як день перемоги Добра над Злом, Світла над Темрявою.

Для кожного з нас це свято - знак очищення душі, духовного зміцнення і великої віри, Божої любові, яка рятує людину.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, обдарує міцним здоров’ям, благополуччям, любов’ю.

Нехай Великодні дзвони наповнять ваші серця радістю і надією, об’єднують у молитві до Бога про мир і спокій в Україні.

Сяткуймо сьогодні радісно і щиро, в колі сім’ї та друзів.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Козівський селищний голова                                                                Сергій Добалюк