Сьогодні відбулося вшанування 35-тої річниці пам’яті аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Дата: 26.04.2021 16:18

Пам’ять жертв Чорнобильської трагедії вшанували панахидою, яку відслужили парох церкви Успіння Пресвятої Богородиці о.Михайло Забанджала та отець-сотрудник Собору верховних апостолів Петра і Павла о.Володимир Наконечний.

Козівський селищний голова Сергій Добалюк, секретар селищної ради Дмитро Барилко поклали квіти до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської трагедії.

У вшануванні взяли участь перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, директор Центру культури та дозвілля Світлана Андрушків, освітяни, представники культури, представники правоохоронних органів. Були присутні також ліквідатори аварії на ЧАЕС, мешканці Козівської громади, небайдужі жителі громади.