Пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

Шановна громадо! Щороку, коли весна розквітає і природа пробуджується до життя, ми згадуємо одну з чорних дат в історії всього людства та України зокрема.
Цьогоріч минає 35 років з того часу, як 26 квітня 1986 року пролунав вибух на Чорнобильській АЕС.

Ця трагедія поділила життя на до і після, а її наслідки людство пожинає і досі.
Радіація нещадним, смертоносним крилом зачепила усіх. Мирний атом на службі людства став інструментом руйнування. Тому Чорнобильська трагедія не має минулого часу.
Проте життя продовжується. Сьогодні ми вшановуємо молитвою вдячності пам’ять рятівників, ліквідаторів аварії, героїзм яких неможливо оцінити.

А також низько схиляємо голови перед тими, хто вижив і стогодні є свідком незламності людського духу.

Нехай ніколи не повториться подібна трагедія!

З повагою - Козівський селищний голова Сергій Добалюк