Розпорядження селищного голови про відновлення опалювального сезону для КНП "Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради"

від 23 квітня 2021 року                                                                         № 71

Враховуючи зниження середньодобової температури зовнішнього повітря протягом останніх п'яти діб нижче нормативної, відповідно до санітарних вимог, будівельних норм і правил України, Закону України "Про теплопостачання", керуючись статтями 30, 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. ТзОВ "Енергосервісна компанія Біо-тепло", відновити опалювальний період для КНП "Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради" з 23 квітня 2021 року до настання стійкого потепління.
  2. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради.
  3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роману Солтису.

Козівський селищний голова                                       Сергій ДОБАЛЮК