Козівський селищний голова Сергій Добалюк зустрівся з співвласником автостанції в Козові Олегом Зарембою

Дата: 23.04.2021 17:18

Керівництво Козівської громади стурбоване ситуацією, яка склалася внаслідок зміни власника автостанції. На зустрічі обговорено основні питання, які турбують мешканців.

Селищний голова наголосив, що цільове призначення земельної ділянки ні в якому разі не може змінюватися.

В свою чергу Олег Заремба запевнив селищного голову щодо збереження основних функцій автостанції. Зокрема, автобусне сполучення буде відбуватися у звичному режимі, та буде можливість скористатися відремонтованим та оновленим залом очікування.

Також в планах нових власників реконструкція приміщення, яке буде використане у власних цілях. Проте підприємці поряд можуть не хвилюватися щодо конкуренції - супермаркету «АТБ» на території автостанції в Козові не буде.

Нові власники запевнили селищного голову щодо догляду за прилеглою територією автостанції, зокрема планують змінити асфальтне покриття на бруківку.

«Для нас важливо бути впевненими, що мешканці громади зможуть без перешкод і з комфортом користуватися функціями автостанції», - акцентував Сергій Добалюк.