Нарада з старостами сіл громади

Дата: 22.04.2021 16:52

Козівський селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов провели нараду з старостами сіл Козівської громади.

Перш за все, обговорили процес підготовки та стан благоустрою у громаді. Старости звітували про зроблену роботу щодо догляду за кладовищами до свят, проведення весняної толоки, щодо вивезення сміттєвих відходів.

Говорили про процес обладнання та відновлення вуличного освітлення, заміни ліхтарів на більш економні.

Старости надали інформацію по стану доріг, які ділянки потребують першочергового ремонту, підсипання.

На нараді до старост звернулася начальник земельного відділу Козівської селищної ради Леся Козіцка. Наголосила на необхідності проведення старостами інвентаризації земель, комунальних будівель у селах громади.

Перший заступник селищного голови Вадим Щеглов нагадав старостам про важливість співпраці з поліцією щодо незаконного продажу алкоголю та тютюнових виробів, а також щодо проведення призовної кампанії, роз’яснювальної роботи через мешканців щодо військової служби за контрактом.