В Козівській селищній раді відбулися навчання з пожежної безпеки

Дата: 20.04.2021 12:47

Навчання з пожежної безпеки для старост та діловодів Козівської громади провели представники аварійно-рятувального загону, начальник навчального пункту Головного управління ДСНС у Тернопільській області Ігор Найко та викладач навчального пункту Юрій Осуховський.

Вони ознайомили присутніх з основними видами рятувальних робіт. Значну увагу приділили пожежі як одній з найпоширеніших надзвичайних ситуацій. Наголосили на важливості проведення старостами інформаційної діяльності щодо пожежної безпеки, важливості дотримання алгоритму дій під час пожежі. Провели роз’яснювальну роботу щодо основних нормативних документів, якими повинні керуватися посадові особи, організовуючи пожежну безпеку в закладах.

По завершенні теоретичної частини старости та діловоди отримали практичні уроки користування вогнегасником.