В Козівській селищній раді підписали Меморандум про співпрацю щодо надання послуг з ювенальної превенції

Дата: 19.04.2021 14:53

Козівський селищний голова Сергій Добалюк, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, начальник сектору поліцейської діяльності №1(смт.Козова) патрульної поліції відділу поліції №1(м.Бережани) Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області Михайло Швайка підписали Меморандум про співпрацю та партнерство щодо надання послуг з ювенальної превенції між сектором поліцейської діяльності (смт.Козова) та Козівською територіальною громадою.

Метою Меморандуму є діяльність, спрямована на підвищення рівня захисту прав та безпеки дітей, попередження дитячої злочинності та своєчасне реагування на негативні тенденції у дитячому середовищі на території Козівської громади.

Основне завдання Меморандуму – створення та збереження безпечного середовища життєдіяльності дітей у сім’ях, попередження правопорушень дітьми та щодо дітей, організація тематичних заходів, спільних проєктів, спрямованих на попередження дитячої злочинності, забезпечення діяльності ювенальної поліції на території громади.