Розпорядження про скликання п'ятого засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 16.04.2021 10:39

від 15 квітня 2021 року                                                                             № 69

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламентом Козівської селищної ради восьмого скликання.

Скликати п’яте  засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 27 квітня 2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні актового залу Козівської початкової спеціалізованої школи мистецтв за адресою: вул. Грушевського, 34 в смт Козова.

На розгляд п’ятого  засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається внести такі питання:

1. Про виконання бюджету Козівської селищної ради за І квартал         2021 року.
  2. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.
  3. Про призначення директора комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
  4. Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної  чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».
  5. Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2020 року №55 «Про Програму благоустрою населених пунктів Козівської селищної ради на   2021-2025 роки».
  6. Земельні питання.
  7. Інші питання поточної роботи.
  8. Різне.

На сесію запросити старост сіл Козівської селищної ради, керівників комунальних установ Козівської селищної ради, представників ЗМІ.

Козівський селищний голова                                   Сергій ДОБАЛЮК