Договір оренди земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького, 34(територія продуктового ринку) для Козівського райСТ не продовжено

Дата: 09.04.2021 16:25

В Козівську селищну раду звернувся директор підприємства «Козівське райСТ» Віктор Садовський з проханням продовжити договір оренди земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького, 34.
  Як з’ясувалося, дане підприємство недобросовісно проводить свою діяльність. Зокрема, сума земельного податку по ділянці, що на вул.Б.Хмельницького близько 3800 грн, в той час, як місячна орендна плата з підприємців, які працюють на території ринку, порівняно висока.
  Також Козівське райСТ використовує земельну ділянку, що знаходиться під будівлею по вул.Грушевського (ресторан «Червона Рута») без укладеного договору оренди, відповідно не сплачує податок. Позов з цього приводу у відповідні інстанції готують юристи Козівської селищної ради.
    Таким чином, на сесійному засіданні Козівської селищної ради вирішено не продовжувати договір оренди земельної ділянки по вул.Б.Хмельницького, 34(територія продуктового ринку) для Козівського райСТ.
   Натомість відділ містобудування та просторового планування розробить варіанти поділу земельної ділянки. Частина залишиться для обслуговування будівлі райСТ, яка там знаходиться. Інша частина ділянки буде передана у комунальну власність та запропонована для оренди підприємцям.