ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження селищного голови від 28.12.2020 р №148  «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради  та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника Служби у справах дітей Козівської селищної ради;

- головного спеціаліста сектора освіти та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

на посаду начальника Служби у справах дітей Козівської селищної ради.

• вища освіта  не нижче ступеня  спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою;
  • стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 роки;
  • вміння працювати на комп’ютері.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

на посаду головного спеціаліста сектора освіти та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

• вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • вміння працювати на комп’ютері;
  • вільне володіння державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі подають на ім’я селищного голови заяву і такі документи :

• заява про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені  у встановленому законодавством порядку;
  • відомості про доходи та зобовязання  фінансового характеру щодо себе та членів своєї сімї за попередній рік (електронна  декларація  про доходи та видатки);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію трудової книжки;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному Веб-сайті Козівської селищної ради або інших засобах масової інформації за адресою: смт Козова, вул. Грушевського, 38.

Телефон для довідок : 2-19-09