Розпорядження селищного голови про закінчення опалювального періоду 2020/2021 року на території Козівської територіальної громади

Дата: 06.04.2021 10:56

від 05 квітня 2021 року                                                                         № 54

Відповідно  до вимог  статті 42 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України та Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378,  з метою раціонального використання енергетичних ресурсів та максимального дотримання загальних лімітів споживання природного газу, впорядкування розрахунків за використаний природний газ та враховуючи метеорологічну ситуацію, що склалася на території Козівської територіальної громади:

1. КП «Козова–тепло», ТзОВ «Зелена енергія-2012», ТзОВ «Енергосервісна компанія Біо-тепло», Козівському управлінню з експлуатації газового господарства ПАТ «Тернопільгаз», керівникам підприємств, установ, організацій Козівської територіальної громади закінчити  опалювальний період для бюджетних організацій 15 квітня 2021 року.

2. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради та в газеті  «Вільне слово».

3. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайлу Простяку.

Козівський селищний голова                                       Сергій ДОБАЛЮК