В селі Плотича Козівської громади відкрили поліцейську станцію

Дата: 05.04.2021 16:09

Згідно Наказу начальника Головного управління національної поліції у Тернопільській області, генерала поліції Олександра Богомола станція офіційно розпочала свою діяльність 29 березня, сьогодні ж відбулося відкриття, освячення, прийом перших заяв.

На відкритті були присутні отець Богдан Зінченко, Козівський селищний голова Сергій Добалюк, начальник Бережанського відділу поліції ГУНП України в Тернопільській області Артем Колодій, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, керівник Сектору поліцейської діяльності №1(смт.Козова) Михайло Швайка, представники поліції, староста села Плотича Іван Грицюк.

Станція  обслуговуватиме мешканців сіл Плотича, Теофіпілка, Вікторівка, Городище, Будилів, Медова, Золочівка, Глинна, Мала Плавуча,  хуторів Плоске, Млинці, Горби, загальна кількість населення по даних пунктах - близько 6000. Виконувати функції поліцейського офіцера буде Мирослав Лаврів.

Начальник Бережанського відділу поліції ГУ України в Тернопільській області Артем Колодій подякував керівництву Козівської громади за сприяння у відкритті станції.

«Основна мета діяльності поліцейської станції - забезпечити можливість мешканців отримати якісні поліцейські послуги та за необхідності терміново відреагувати на заяви, підвищити ефективність роботи поліцейських, особливо у віддалених точках громади», - зазначив Артем Колодій.

«Я переконаний, що відкриття поліцейської станції дозволить мешканцям нашої громади почуватися в безпеці, відчути якісну підтримку і захист поліції. Радий, що така станція вперше відкрилася саме у нашій громаді», - наголосив Козівський селищний голова Сергій Добалюк.

Отець Богдан Зінченко освятив приміщення поліцейської станції, поблагословив та побажав плідної праці.