Інформаційне повідомлення про громадське обговорення будівництва об’єкту телекомунікації (баштової споруди) ПрАТ «ВФ Україна» в селі Будилів Тернопільської області

Дата: 02.04.2021 10:34

Відповідно до норм "Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в смт Козова" повідомляємо, що ПрАТ «ВФ Україна» має намір будівництва об’єкту телекомунікації (баштової споруди) в селі Будилів (в районі заправки колишнього КСП) орієнтовною площею забудови 40 кв.м.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій: спеціаліст селищної ради з розгляду звернень громадян Бичко М.Т.

Зауваження та  пропозиції можна подавати у письмовій формі до 02.05.2021 року за адресою: адмінбудинок Козівської селищної ради по вул.Грушевського,38.