Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

Дата: 30.03.2021 15:22

від 30 березня 2021 року                                                                                     № 46

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 31 березня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступне питання:

2.1. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

2.2. Про погодження звернення комунального підприємства «Благоустрій» Козівської селищної ради.

2.3. Про зміну юридичної адреси Козівської селищної ради.

2.4. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Добра Вода» в селі Щепанів.

2.5. Про затвердження плану реалізації заходів цивільного захисту населення в Козівській територіальній громаді Тернопільської області.

2.6. Про погодження ТОВ «Техно-Буд-Центр» початку робіт з поточного ремонту дороги по вул.Богуна І. в смт Козова

3. Начальнику відділу організаційно-виконавчої роботи довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                      Сергій ДОБАЛЮК