Співпраця і взаєморозуміння влади та представників бізнес-сфери - завжди на користь громади.

Дата: 27.03.2021 15:35

Щороку навесні покриття доріг потребує ремонту або відновлення. Тривалий час Козівський селищний голова Сергій Добалюк вів перемовини з представниками фірми «ТехноБудЦентр», яка веде підприємницьку діяльність на території громади, щодо відновлення асфальтного покриття по вулиці Івана Богуна.
   Завдяки сприянню облдержадміністрації, фірма «ТБЦ» взяла на себе такі зобов’язання та повністю відновила асфальтне покриття ділянки дороги  довжиною 850 м по вулиці Івана Богуна.

Наступний крок у планах селищного голови - поточний ремонт дорожного покриття вулиці Колійовоі. Сьогодні вона у критичному стані. Ремонтні роботи на цій ділянці проводитиме ПП «Качан-07» та ТЗОВ «Агропродсервіс».

З цього приводу Сергій Добалюк зустрівся з представником ТЗОВ «Агропродсервіс» Адамом Чайківським, де вони обговорили та запланували майбутній блок робіт.

«З настанням весни з’явилося багато роботи по ремонту доріг, благоустрою територій.  Мусимо сьогодні залучатися підтримкою обласної влади, активно долучати представників бізнесу, та разом працювати на благо громади. Від нас багато чого залежить», - зазначив Сергій Добалюк.