У селищній раді обговорили стан епідемічної ситуації у громаді.

Завершилося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді під керівництвом селищного голови Сергія Добалюка. Говорили про стан епідемічної ситуації на території Козівської громади.

У засіданні взяли участь перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, заступники селищного голови Роман Солтис та Михайло Простяк, секретар виконкому селищної ради Світлана Смерека, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Зоряна Пончко, начальник Козівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Йосип Бобко, начальник Козівського районного сектору управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Андрій Гетьман, головний інженер Козівського УЕГГ Андрій Василик, керівники комунальних підприємств Богдан Медвідь та Мирон Прийдун.

Зоряна Пончко ознайомила присутніх з статистикою захворюваності, ситуацією з проведення ПЛР-тестування. 25 березня в громаді запрацював стаціонарний пункт вакцинації  від COVID-19.

Вирішено створити комісію по контролю за дотриманням протиепідемічних заходів, який здійснюватимуть представники Національної поліції, Держпродспрживслужби та Козівської селищної ради.

Зараз усі заходи мають бути спрямовані на запобігання та профілактику поширення хвороби COVID-19, тому селищний голова Сергій Добалюк доручив керівникам Центру первинної медико-санітарної допомоги та Козівськоі центральної районної лікарні активізувати роботу з проведення вакцинації, передбачити можливість додаткового розгортання ліжок та забезпечення їх кисневими точками, призупинити проведення профілактичних медоглядів аби уникнути скупчення людей.

Мета усіх обмежувальних заходів - зменшити навантаження на медичну систему, аби усі, кому потрібна невідкладна допомога - змогли її отримати.