Шановні працівники житлово-комунальної сфери!

Дата: 21.03.2021 11:48

Від усієї Козівської громади щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства.

Від Вашої сумлінної щоденної праці залежить затишок, комфорт, охайність та привабливість містечка Козова та нашої великої громади.

Кожна пора року диктує свої умови праці для комунальників. Не так багато часу пройшло від снігопадів, коли ми могли відчути сповна, яка важлива робота комунальних підприємств.

Попереду у нас багато роботи, планів, ідей. Тож бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, благополуччя, наснаги у вашій праці та вдячності від мешканців громади!

З повагою                                                             Козівський селищний голова

Сергій Добалюк