ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Дата: 04.01.2021 16:47

ОГОЛОШУЄТЬСЯ  КОНКУРС

Відповідно до статей 5, 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та враховуючи розпорядження селищного голови від 28.12.2020 р №148  «Про затвердження положення, порядку проведення та конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Козівської селищної ради  та виконавчих органів ради», Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальника відділу юридичного забезпечення та комунальної власності;

- начальника відділу земельних ресурсів та просторового планування;

- начальника відділу організаційно-виконавчої роботи .

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ

• повна вища освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста, магістра;
  • стаж роботи  на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років;
  • вміння працювати на комп’ютері;
  • досконале володіння державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі подають на ім’я селищного голови заяву і такі документи :

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, засвідчені встановленому законодавством порядку;
  • відомості про доходи та зобов’язання  фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за попередній рік (електронна  декларація  про доходи та видатки);
  • копію паспорта громадянина України.

Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення на офіційному Веб-сайті Козівської селищної ради або інших засобах масової інформації за адресою : смт. Козова, вулиця Грушевського, 32.

Телефон для довідок : 2-19-09.