Козівська селищна рада отримала відповідь щодо звернення про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги

Дата: 11.03.2021 16:40

13 січня депутати Козівської селищної ради на позачерговій сесії ухвалили звернення до вищих органів влади, які можуть вплинути на політику підвищення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги.
   З огляду на складні соціальні фактори, час пандемії, ціноутворення на комунальні послуги необґрунтоване, завищене, це створювало соціальну напругу і незадоволення.
   Ініціативу селищного голови Сергія Добалюка підтримали представники громадського формування "Самооборона Козівщини", представники організації "Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", які подали аналогічне звернення на сесію. Було зібрано близько 620 підписів громадськості, і на сесії ухвалене відповідне рішення.
   Днями до Козівської селищної ради надійшов лист-відповідь від Голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України Андрія Геруса.
З текстом листа можна ознайомитися за посиланням.